Przejdź do treści Przejdź do lewego paska bocznego Przejdź do prawego paska bocznego Przejdź do stopki

Inwestycje

Remont pobocza w Dziekanowicach

Od 27 lutego zaplanowany jest remont pobocza wzdłuż drogi powiatowej nr 2156K w Dziekanowicach przy ul. Szmaragdowej. Prace mają potrwać około 2 tygodni.

Nowe miejsce do rekreacji w naszym Sołectwie.

6 lutego została podpisana umowa na dofinansowanie budowy obiektu rekreacyjnego przy Pętli w Boleniu. Całość inwestycji ma wynieść około 390 000 zł, z czego 202 270 zł pochodzić będzie z dofinansowania. Powstanie m.in. ogrodzony teren z urządzeniami zabawowymi i siłownią zewnętrzną.

Budowa chodnika przy ul. Jana Matejki

Już wkrótce rozpocznie się budowa chodnika wzdłuż ul. Jana Matejki. W związku z tym wykonawca będzie składować na poboczu drogi elementy betonowe dla kanalizacji opadowej. Mieszkańców prosimy o wyrozumiałość.

Przebudowa drogi gminnej w Boleniu

Zadanie “Przebudowa drogi gminnej nr K601501 w miejscowości Boleń w gminie Zielonki” otrzymało dofinansowanie z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg 2022.

W ramach przebudowy powstanie chodnik na długości 489,5 m wzdłuż ul. Jana Matejki wraz z odwodnieniem na odcinku 419,5 m. Koszt inwestycji to 1 952 623,89 zł a wysokość dofinansowania wynosi 50%. Planowana realizacja inwestycji do końca roku.